Kdo je Milena Bertolini, vedoucí ženského národního týmu

Milena Bertolini je trenérkou italského ženského fotbalového týmu. Pojďme to lépe poznat

Milena Bertolini je trenérkou italského ženského fotbalového týmu. Poznejme to lépe.

Milena Bertolini je trenérem italského ženského národního fotbalového týmu, který si zasloužil zásluhu tím, že převzal obušek od bývalého trenéra Antonia Cabriniho a dovedl Azzurra do závěrečné fáze světového poháru po více než dvou desetiletích.

První zápasy proběhly velmi dobře a Italové, kteří získali dvě výhry a jednu porážku, dokázali dosáhnout čtvrtfinále , což byl opravdu skvělý výsledek.

Kdo je Milena Bertolini

Milena Bertolini se narodila v Correggiu v roce 1966 a od mladého věku začala být nadšená tím, že fotbal začal hrát v týmu své země původu. V následujících letech bude hrát také v řadách Reggiana , Bologna a dalších menších týmů.

První koučinková práce získala na lavičce ženských týmů Foroni , kde vyhrála svůj první italský pohár . Se stejným týmem bude moci vyhrát italský Super Cup a jeho první mistrovství.

Funkce technického komisaře italského ženského národního týmu byla získána v srpnu 2021 a odtud začalo stoupání směrem k mistrovství světa , což byl nejen cíl, protože tým v této soutěži chyběl nejméně 20 let, úspěšně uspěl. Ve skutečnosti se na Světovém poháru ve Francii v roce 2021 Azzurre osvědčil, přestože ženský fotbal není tak populární.

Během své koučovací kariéry se může Bertolini pochlubit kromě 3 mistrovství , 3 italských pohárů a 4 italských super pohárů , také 6 „zlatých laviček“ , což je cena vyhrazená pro nejlepšího trenéra předchozího šampionátu Serie A. Bohatá kariéra tvořená mnoha úspěchy a jsme si jisti, že v budoucnu uvidí tolik.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Velké poděkování všem Italům a Italům, kteří se zamilovali do ženského fotbalu, v naději, že se může proměnit a sloučit do velké LÁSKY, aby DREAM pokračoval ...

Příspěvek sdílený Milenou Bertolini (@bertolinimilena) 1. července 2021 v 10:38 PDT